דף הבית בדק בית איתור רטיבות בבית ביקורת מבנים פרופיל המרכז
    פיקוח בניה מאמרים המלצות  
  לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ראשוני צלצל עכשיו: 0544513748
 

בדק בית - בדיקת ליקויי בניה


בדק בית הינו הערכה של מצב הנכס שנעשה על ידי מהנדס מומחה.

דירות ובתים רבים אינם עומדים בדרישות תקנות התכנון והבנייה ובחוקים השונים העוסקים בנושאי בנייה ובחלק ניכר מהם קיימים ליקויי בנייה ואף ירידת ערך הנכס כתוצאה מליקויים בלתי הפיכים ולכן אנו מבצעים בדיקות בדק בית.

כל הבדיקות מבוצעות בכלים משוכללים הנהוגים בענף. במרבית המקרים, הדייר חסר ידע מקצועי ואינו מסוגל להבחין שאכן קיימים ליקויי בנייה.

חחברות בדק בית מומחיות לביצוע בדיקות לבדק בית. ליקויים אלה יכולים להיגרם עקב מספר סיבות או שילוב בניהן. חוות הדעת הנערכת עבור הלקוח מהווה קלף מיקוח חשוב עם המוכר והדבר מביא בסופו של דבר להפחתה של מחיר הנכס וצמצום הוצאות בלתי צפויות לאחר רכישת הנכס או שניהם גם יחד.

בדק בית בדירות ובתים מאפשר לקבל מידע איכותי על מצב הבית. בשנים האחרונות צברה נירומת מאגר פרוייקטים נסיון רב באלפי בדיקות שביצעה בדירות פרטיות וברכוש משותף, במבנים ציבוריים ובפרוייקטים בכל הארץ. בדק הבית שמבצעת החברה הינו בדיקה איכותית בהתאם לתקנים ולבדיקות בדק בית נחוצות.

בדיקות בדק בית נעשות על ידי מומחים בעלי התמחות בבניין ובמערכותיו, עם ניסיון וידע רב בתחום בדק בית, ביקורת מבנים ובדיקת ליקויי בנייה , המצויים בחוקים, בתקנות הבנייה, בתקנים ובמסמכים המחייבים את הבונה ואת הקבלן.

קניתם בית חדש? עוד לא קניתם ואתם עומדים לקנות דירה חדשה או יד שניה? האם אתם יודעים מה מצב הנכס? האם בדקתם ליקויי בנייה? ליקויי תכנון? ליקויי המערכות המכאניות בנכס? בדק בית היא התשובה.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם בדיקות בדק בית נערכות במהלך הבנייה, לפני מסירה, בתקופת שנת הבדק וגם לאחר מכן, ומקיפות את כל רכיבי הבנייה השונים: שלד (סדקים, שקיעות במבנה), מוקדי רטיבות ונזילות מים, ריצוף טיח וצבע לקויים, נגרות אלומיניום ומסגרות, אינסטלציה וחשמל, עבודות פיתוח ועוד.

ממומחי החברה בבדק בית ילוו אתכם החל משלב הבדיקה והוצאת דו"ח ליקויים מפורט ועד גמר תיקון הליקויים או מתן פיצוי הולם על ידי בית המשפט. במקרים שאותרו ליקויי בנייה בלתי ניתנים לתיקון, נעזר בחוות דעת של שמאי מומחה אשר יקבע את הפיצוי הכספי בגין ליקויים אלה. מהנדסי החברה משמשים כמומחים וכבוררים מטעם בתי משפט שונים ברחבי הארץ.
   
  צלצלו עוד היום וקבלו ייעוץ טלפוני ראשוני חינם לבדק בית ולבדיקת ליקויי בניה.

השקט והביטחון שלכם - זו המומחיות שלנו

צלצלו עכשיו: 0544513748
   
 
ביקורת מבנים
בדק בית
איתור רטיבות במצלמה טרמית
מאמרים
המלצות
 
  צור קשר
שם  
דוא"ל  
טלפון  
תאור
  0544513748
 
 
מתן שירות בכל רחבי הארץ כולל ב תל אביב וגוש דן, ראשון לציון, רחובות, הרצליה, אזור השפלה, אשדוד, אשקלון, יבנה, חדרה וכו'
לפרטים והצעת מחיר :  0544513748 דוא"ל:  as321niromat@gmail.com
דף הבית פרופיל המרכז בדק בית בדיקת דירה מצלמה טרמית ביקורת מבנים

האתר נבנה ע"י  Nadlan2u.co.il